Yamaha RX-V385 – nowość w ofercie Yamaha

Yamaha RX-V385

Najnowszy amplituner kina domowego Yamaha RX-V385 dostępny w naszym salonie Audio Świat

Jeszcze gorąca nowość z nowej rodziny amplitunerów kina domowego Yamaha. Amplituner ten przeznaczony jest dla klientów którzy nie oczekują fajerwerków i najświeższych dodatków którymi będą mogli pochwalić się przed sąsiadem, lecz zależy im na klasycznym kinie 5.1 nadal gwarantującym niezwykle wierne doznania odsłuchowe. Nie zapomniano przy tym oczywiście o najnowszych standardach video, których nie może zabraknąć w sprzęcie przeznaczonym na najbliższe lata. Yamaha RX-V385  wspiera standard 4K i jest kompatybilny z HDR

Yamaha RX-V385

Wykorzystano w nim najnowsze standardy gniazd HDMI wspierające standard HDCP 2.2 (niezbędny przy odtwarzaniu materiałów 4K), wysokie standardy przepustowości zastosowanych gniazd pozwalają nam cieszyć się standardem obrazu 4K, przy wykorzystaniu HDR (4k60p 4:4:4) i system Dolby Vision. Nie zapomniano oczywiście o wygodzie i wykorzystaniu eARC i CEC.

Amplituner Yamaha nie został wyposażony w funkcje sieciowe i co za tym idzie niezwykle zachwalany system Yamaha MusicCast, ale modele z linii 3XX od początku były tworzone z myślą o niższym przedziale cenowym co nadal udało się utrzymać. Oczywiście nie odebrano potencjalnym klientom możliwości bezprzewodowego przesyłu audio. Wykorzystano w tym celu dwukierunkowy system Bluetooth, gwarantujący możliwość przesyłu sygnału audio do amplitunera jak i z Yamaha RX-V385 na zewnętrzne głośniki Bluetooth (co ważne można wykorzystać głośnik dowolnego producenta).

Jak zawsze, Yamaha daje możliwość wykorzystać nam tzw. system SCENE (pozwalający na przypisanie użytkownikowi podstawowych funkcjonalności pod konkretne przyciski dostępne na pilocie). Wykorzystano również dobrze znany system kalibracji YPAO.

5cio kanałowy amplituner posiada moc 100W na kanał (przy wysterowanym jednym kanale, impedancji 6ohm, 1khz i zniekształceniach 0,9% THD)

w porównaniu do zeszłorocznej konstrukcji możemy wyróżnić kilka najważniejszych różnic:

Burr-Brown 384 kHz / 32-bit DAC x 3

– wszystkie terminale zakręcane,

– możliwość podłączenia kolumn frontowych w bi-ampingu przy konfiguracji 2.1 lub 3.1

– HLG- Hybrid Log-gamma

-HDMI EARC

 

Zapraszamy Państwa do naszego salonu Audio Świat na odsłuch i prezentację. Posiadamy 4sale odsłuchowe wyposażone w szeroki asortyment urządzeń Audio Video. Jedna z sal stworzona została ostatnio głównie pod prezentacje kinowe, dzięki czemu będą mieli Państwo okazję przekonać się co potrafią urządzenia z naszej oferty.

Przed przyjazdem zachęcamy do kontaktu w celu umówienia się

Sala odsłuchowa

Audio Świat

Jórskiego 56

03-593 Warszawa

www.audioswiat.pl

biuro@audioswiat.pl

tel: 22-747-02-90

Baner Instalacje